Як виглядати дома гарно?

В житті кожної людини дім має дуже важливе значення. Це місце, куди ми повертаємося з роботи, з відпустки, з прогулянки, з магазину…За межами дому ми граємо різні ролі: працівник, відпочивальник, покупець тощо. Та ось, нарешті, ми дома. Зняли одяг як образ свого іншого «я» і….


І що далі? А далі все по-різному. Залишаючись наодинці, ми часто не переймаємося своїм зовнішнім виглядом. Ніхто не бачить, тому можна вдягнути щось таке, що й викинути рука не піднімається, але й носити десь не будеш, бо вигляд не той.

Цікаво виходить: ми дозволяємо собі бути недбалими в одязі в місці, яке любимо понад усе.


Хіба це правильно? Хіба дім і ми в ньому не заслуговуємо  на те, щоб виглядати привабливо і стильно? Насправді це так природно відчувати себе затишно і комфортно в оточенні знайомих речей, особливої атмосфери дома, перебуваючи в одязі, що вирізняється особливими перевагами.

Зручність понад усе – чим би ми не займалися вдома, ми повинні почувати себе вільно, одяг має забезпечувати нам повноту рухів. При цьому усвідомлення свого вигляду як сучасного та стильного додасть впевненості в будь-якій домашній ситуації.

Не слід забувати і про те, що деякі домашні справи потребують від нас фізичних зусиль. Отже речам має бути притаманна практичність, а приємне відчуття на тілі допоможе відчувати себе комфортно навіть в особливих випадках.

Зазвичай, органічне відчуття себе в домашньому одязі  забезпечує натуральність тканин. Це усвідомлений вибір. Тіло сигналізує, що йому затишно та приємно, а мозок, приймаючи ці сигнали, скеровує наші дії з установкою  гармонійного відчуття світу.

Все це про бренд «How About Home?». Естетика починається вже з моменту отримання пакувальної коробки. З душею створені, з любов`ю запаковані речі стануть до вподоби всім, хто віддає перевагу якості, стилю, органічності, невимушеності та природності.  

Переконайтеся самі в тому, що одяг від «How About Home?» - відмінне рішення для домашнього гардеробу.

Подивитися товари від «How About Home?»